Araç Performans Yazılımı

Royal Class aracınızı profesyonel ekip ve ekipman eşliğinde programlayarak daha güçlü ve daha ekonomik sürüş moduna uyumlu hale getirir.

Sıkça Sorulan Sorular
Soru 1

Araç yazılımı nedir ?

Her geçen gün gelişen bilgisayar teknolojisi ile yeni nesil araçlarımız akıllı bir beyine sahiptir. Bu beyin tamamen yazılım üzerine dayalı kod mantığı ile çalışmaktadır. Bir başka deyiş ile Motor Kontrol Ünitesi (ECU) kullanılmaya başlanmıştır. Sıfır araç üreten tüm firmalar ürettikleri her modelde motor kontrol ünitesini geliştirdikleri yazılımlar ile araçların performanslarını arttırır ve yakıt harcamalarında tasarruf yapıyorlar. İşinde uzman kişilere aracınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Doğru uygulanan araç yazılımının aracınıza kesinlikle zararı yoktur.

Soru 2

Araç yazılımı ne kadar sürüyor ?

Araç yazılım işlem süresi her aracın marka ve modeline göre değişmektedir. Ortalama minimum 1 saat ile maksimum 3 saat arası süren işlemi ile aracınız daha güçlü ve daha ekonomik hale gelirken siz ikramımız olan kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Soru 3

Deneme süresi var mı ?

Tüm Royal Class performans [ RCP ] yazılımlarımız için geçerli olan 15 gün deneme süresi sonrası memnun kalmamanız durumunda ücret iade garantisi sağlıyoruz.

Soru 4

Araç yazılımı garantimi etkiler mi ?

Stage 1 yazılımımız ile aracınızda herhangi bir mekanik parça sök tak işlemi yapılmadığından dolayı aracınıza yaptığımız araç performans yazılımı servisler tarafından fark edilememekte. Dolayısı ile garantinizi kesinlikle etkilemez. Ayrıca araç Royal Class Performans ( RCP ) yazılımı yaptığımız araçların %70'lik bölümü sıfır alınan yeni araçlardır.

Soru 4

Araç yazılımı eski haline döner mi ?

Aracınız dilediğiniz zaman ücretsiz olarak firmamız tarafından kolaylıkla fabrikadan çıktığı günkü standart verilerine geri döner ve şirket garanti kapsamımızdadır.

Sormak istediğiniz tüm sorular için : 0232 435 01 58
YUKARI