2017-02-20 / by Royal
Değerli takipçilerimiz yeni projelerimize her geçen gün renk katıyorsunuz öncelikle hepinizi Royal Class ekibi olarak selamlıyoruz.

2011 yılında çıkan taksilerde ötv indirimi ile ülkemizdeki lüks ticari taksi sayısının artması biz müşterileri ve ticari taksi sahiplerini oldukça memnun etti diye düşünüyoruz. Özellikle ülkemizi ziyaret eden yabancı turistler, yeni lüks ticari taksi portföyümüzü gördüğünde oldukça mutlu oluyorlar ve yolculuklarını daha keyifle yapıyorlar. 

Royal Class ekibi olarak ticari taksi kaplama işleminin faydalarından bahsetmek istiyoruz.

Aldığınız sıfır kilometre lüks aracı ticari taksi olarak kullanmak için aracı sarı renk boya ile boyatmak kesinlikle araca ciddi değer kaybı yaşatıyor. Fakat Royal Class ekibi olarak aracınızın orjinal boyasına hiç bir zarar vermeden birebir taksi sarısı rengine aracınızı özel üretim folyo ile taksi kaplama yapıyoruz. Aracınızı tekrar satarken sağlıklı bakımlarını yaptırıp orjinal boyası sıfır fabrikadan çıktığı gün kadar temiz şekilde yeni kullanıcısına teslim edebilirsiniz. 

Taksi folyo kaplama yaptırdığınızda en büyük avantajlarından bir tanesi, herhangi bir kaza durumunda örneğin; aracın sağ ön kapısının ucunu kaldırıma sürttünüz ve kaplamanız olmasaydı aracın o bölgesini boyatmak istediğinizde komple kapıya veya kapının yarısına lokal boya yapılması gerekiyor. 

Fakat kaplamanın en büyük avantajı 30 dakika içerisinde hasarlı bölgeyi folyo ile onarıyoruz ve siz değerli müşterilerimizi hiç bekletmeden aracı teslim ediyoruz. 

Kaplama işlemi ne kadar sürüyor ?

Araç kaplama işlemimiz 2 gün sürüyor ve aracınızın orjinal parçaları sökülmeden kaplama işleminizi yapıyoruz. Kaplama yaptığımız çalışma alanımızı kaplamaya uygun seviyede ısıtıyoruz ve sterilizasyonu sağlanmış özel çalışma ortamında titizlikle araç kaplama işlemini yapıyoruz.

Kaplama yaptırdım garanti süresi ne kadar ?

Kaplama yaptığımız tüm araçlara 3 yıl şirket garantisi sağlıyoruz. Araç üzerinde kapladığımız folyoda kabarma, kalkma ve atma gibi durumlar söz konusu olduğunda garanti kapsamından tamamen ücretsiz şekilde hizmet alıyorsunuz. 

Araç kaplama ne kadar süre dayanıyor ?

Özel Cast folyo ile yaptığımız kaplama çalışmalarının kullanım ömrü uygun şartlarda muhafaza edilirse ve bakım şartları yerine getirilirse ortalama 8 ile 10 yıl arasında rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz.

Kaplama boyaya zarar verir mi ?

Kaplamanın orjinal boyaya kesinlikle hiç bir zararı yoktur. Aksine orjinal boyanızı güneş yanıklarına, renk solmalarına, asidik yağmur sularının boya üzerindeki deformasyonlarına karşı koruma altına alır.

Kaplama sökme işlemi ne kadar sürüyor ?

Kaplama sökme işleminizi firmamız garantisi altında 2 saat içerisinde tamamlıyoruz ve aracınızı orjinal rengine çeviriyoruz. Tamamen tertemiz ve pırıl pırıl şekilde teslim alabilirsiniz.