2016-11-30 / by Royal
Merhaba Royal Class ailemizin değerli okurları, bu yazımızda gelin birlikte detaylı araç temizliği işlemlerinde dikkat edilmesi gerekenleri ve önemli noktaları inceleyelim.

Araç temizliğinde ivedilikle dikkat edilmesi gereken en önemli hususları sıralamak gerekirse nacizane tavsiyemiz ulaşılması zor veya gözle görülemeyen kapalı gözenekleri detaylı bir şekilde ayrıştırıp steril hale getirmek şart. Araç temizliğimizin başlıca temeli güzel görünümden ziyade sağlıklı ve steril bir ortam sağlamaktır. Çünkü araç sahipleri günlük kullanımlarında sürekli bakterilerle aynı ortamda bulunmak zorunda kaldığında bir süre sonra sağlık problemleriyle karşılaşabilirler. 

Araçların iç aksamında bulunan malzemeler farklılık göstermektedir. İç plastik aksamlar, deri koltuklar, kumaş koltuklar, suni deriler ve boyanan deriler şeklinde sıralayabiliriz. Farklılık gösteren malzemelere temizlik ve güzel görünüm sağlamak adına uygulayacağımız malzemeyi doğru seçmemiz gerekiyor. Kalitesiz veya bilinçsiz malzeme kullanıldığında araç içerisine kalıcı hasarlar verilebilir veya yıpranmalara sebebiyet verilebilir. İç detaylı temizlikte kapalı parçaların itinayla açılması, koltukların ve diğer materyallerin dışarıya çıkarılarak titiz bir şekilde temizlenmesi işleminden sonra buhar uygulaması ile royal class gold solisyon uygulamamızı yapıyoruz. Bakterileri ve diğer zararlı gözle görülemeyen mikropları tamamen yok etmek için bu işlemi özellikle tavsiye ediyoruz.

Dış detaylı temizlikte öncelikle kaporta üzerinde gözle görülen ve görsel olarak rahatsızlık verici darbeler, boya atmaları veya çürüme gibi durumları gözlemliyoruz. Gözlemlerimiz sonucunda tüm bu işlemlerin onarımlarını yaparak hatasız yüzeyi elde ettiğimizde yıkama işlemi sonrasında özel temizlik uygulamalarımıza geçiyoruz. Yüzeysel ve kılcal çizikleri tamamen yok edip parlak ve tertemiz görünüme kavuşturuyoruz. Ayrıca izmir araç kaplama işlemlerinde özel seçilmiş folyolarımıza da pasta cila işlemi uygulayabiliyoruz.

Detaylı araç temizliği, izmir modifiye veya izmir araç kaplama işlemlerinizde birlikte özgün ve eşsiz projelere imza atmaktan gurur duyuyoruz. Bir sonraki yazımızda tekrar görüşmek dileğiyle, keyifli günler dileriz.